Uroczystości

Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu w Szombierkach

W komisariacie w Szombierkach odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Zastępcy Komendanta Komisariatu. Został nim podkomisarz Piotr Banaś. Wprowadzenia dokonał Zastępca Komendanta Miejski Policji w Bytomiu młodszy inspektor Krzysztof Hajda.

Nowego Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji IV w Bytomiu Szombierkach uroczyście wprowadził Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu młodszy inspektor Krzysztof Hajda. Na uroczystości obecni byli również policjanci z tego komisariatu. Nowy zastępca komendanta w policji służy od 15 lat. Piotr Banaś ma bogate doświadczenie zawodowe. Jego kariera zawodowa od początku jest związana z garnizonem bytomskim, gdzie pracował między innymi w Ogniwie Patrolowym komisariatu w Szombierkach. Następnie w pionie kryminalnym tego komisariatu. Od listopada 2004 roku pełnił służbę w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym bytomskiej komendy na stanowisku od referenta do specjalisty. Od sierpnia 2015 roku miał powierzone obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu.

Decyzją szefa bytomskiej policji, młodszego inspektora Karola Fajera, podkomisarz Piotr Banaś został mianowany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji IV w Bytomiu z dniem 19 października 2015r.

  • Zebrani na uroczystości wprowadzenia nowego Zastępcy Komendanta Komisariatu
  • Odczytanie rozkazu Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu
  • Policjanci z komisariatu obecni na uroczystości
  • Komendant Hajda przemawia do zebranych
  • Gratulacje Komendanta Hajdy dla Piotra Banasia
  • Komendant Komisariatu w Szombierkach gratuluje nowemu Zastępcy

Film Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu w Szombierkach

Pobierz plik Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu w Szombierkach (format mp4 - rozmiar 16.55 MB)

Powrót na górę strony