Uroczystości

Nowy szef bytomskiej drogówki

W Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Naczelnikiem został podinspektor Robert Drążek. Wprowadzenia dokonał Komendant Miejski Policji w Bytomiu młodszy inspektor Karol Fajer.

Nowego Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego uroczyście wprowadził Komendant Miejski Policji w Bytomiu młodszy inspektor Karol Fajer. Na uroczystości obecni byli również policjanci tego wydziału. Nowy naczelnik w policji służy od 23 lat. Robert Drążek ma bogate doświadczenie zawodowe. Jego kariera zawodowa od początku jest związana z garnizonem katowickim, gdzie zajmował stanowiska służbowe w pionie prewencji oraz katowickiej drogówce. Od roku 2008 był zastępcą a od 2012 roku szefem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Decyzją szefa bytomskiej policji, młodszego inspektora Karola Fajera, podinspektor Robert Drążek został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu z dniem 16 marca 2016r.

Robert Drążek zastąpił na stanowisku naczelnika bytomskiej drogówki aspiranta sztabowego Grzegorza Tubisa, który po ponad 24 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę. Jednocześnie szef bytomskich policjantów podziękował Grzegorzowi Tubisowi za wieloletnią służbę w bytomskim garnizonie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta. 

Film Nowy szef bytomskiej drogówki

Pobierz plik Nowy szef bytomskiej drogówki (format mp4 - rozmiar 23.53 MB)

Film Nowy szef bytomskiej drogówki

Pobierz plik Nowy szef bytomskiej drogówki (format mp4 - rozmiar 20.19 MB)

Powrót na górę strony