Uroczystości

Znamy Najlepszego Dzielnicowego

Wiemy już kogo wybrano Najlepszym Dzielnicowym Roku w Bytomiu. Konkurs został rozstrzygnięty. Zwycięzcą został dzielnicowy z Komisariatu Policji II asp. Jarosław Odyjas mający pod swoją opieką centrum miasta.

W konkursie wzięło udział 47 funkcjonariuszy. Do 30 czerwca internauci mogli głosować na najlepszego ich zdaniem dzielnicowego w sondzie internetowej. O zwycięstwie nie decydowały jednak tylko głosy internautów, ale również wyniki uzyskane w służbie, realizacja zadań w zakresie profilaktyki kryminalnej oraz współpraca z podmiotami w zakresie poprawy bezpieczeństwa w dzielnicy. Zgodnie z założeniami konkursu, Komendanci podległych KMP Bytom komisariatów wytypowali ich zdaniem najlepszych dzielnicowych tj. z KP I – st.asp. Grzegorza Milewskiego, z KP II - asp. Jarosława Odyjasa, z KP III – sierż. sztab. Marcina Ślósarka, z KP IV – st.sierż. Jakuba Michalaka i z KP V - asp. Tomasza Magdziaka. Najlepszym Dzielnicowym Roku został asp. Jarosław Odyjas z Komisariatu Policji II w Bytomiu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy. Nagrodę pieniężną dla laureata ufundował Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Spotkanie było też okazją do złożenia podziękowań dla Pana Prezydenta Bytomia za okazane wsparcie na nagrody pieniężne dla policjantów garnizonu bytomskiego z okazji Święta Policji. Podziękowania na ręce Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta Bytomia Michała Biedy w imieniu szefa bytomskich mundurowych złożył Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu młodszy inspektor Dariusz Dziurka. W rozmowie Komendant wyraził przekonanie, iż współpraca z włodarzami miasta na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego będzie nadal owocna i przepełniona wzajemnym szacunkiem.

  • prezydent gratuluje policjantowi
Powrót na górę strony