Uroczystości

Bytomscy mundurowi uhonorowani odznaką „Zasłużony Policjant”

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu odbyła się uroczystość wręczenia państwowego odznaczenia resortowego. Szef bytomskich policjantów, inspektor Andrzej Brzozowski, za osiągnięcia służbowe wręczył brązową odznakę "Zasłużony Policjant" aspirant sztabowej Annie Gałek.

Dzisiaj w bytomskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której, szef bytomskich mundurowych inspektor Andrzej Brzozowski wręczył brązową odznakę "Zasłużony Policjant" aspirant sztabowej Annie Gałek. Odznakę nadał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński. Mundurowa na co dzień pełni służbę w Wydziale Kryminalnym bytomskiej komendy. Odznaczenie to jest nadawane policjantowi w uznaniu szczególnych zasług i osiągnięć służbowych, którymi przyczynił się do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa lub porządku publicznego. Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa spotkanie miało skromniejszy charakter i odbywało się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na zakończenie uroczystości inspektor Andrzej Brzozowski pogratulował osiągnięcia i życzył dalszych sukcesów w służbie.

3 lutego br. w siedzibie śląskiej Policji, podczas uroczystości wręczenia państwowych odznaczeń cywilnych oraz resortowych, złotą odznakę "Zasłużony Policjant" z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinspektora dr. Krzysztofa Justyńskiego, odebrał szef bytomskich stróżów prawa inspektor Andrzej Brzozowski.

  • policjant odczytuje rozkaz personalny w obecności szefa i policjantki odznaczonej medalem
  • komendant wręcza medal policjantce
Powrót na górę strony