Uroczystości

Krzysztofie - dziękujemy

Od jutra na emeryturze, ale jeszcze dziś gotowy nieść pomoc mieszkańcom i wspomagać policjantów patrolujących ulice miasta. Po 35 latach służby w mundurze, na emeryturę przechodzi jeden z najbardziej doświadczonych policjantów bytomskiej drogówki, aspirant sztabowy Krzysztof Bilski.

Pożegnanie przechodzących do cywila kolegów to zawsze bardzo wzruszający moment. Trudno ukryć emocje związane z odejściem kolegi, z którym przeżyło się wiele zawodowych chwil.Dzisiaj w czasie uroczystej narady służbowej, Komendant Miejski Policji w Bytomiu insp. Andrzej Brzozowski wraz ze swoim zastępcą oraz Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego pożegnał odchodzącego na zasłużoną emeryturę aspiranta sztabowego Krzysztofa Bilskiego.Szef mundurowych życzył, aby po trudach wieloletniej służby wypoczywał w spokoju i realizował swoje niespełnione dotychczas marzenia.

Krzysztofowi dziękujemy za wspólną służbę i życzymy, dużo zdrowia, pomyślności, wielu sukcesów w życiu osobistym oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń. Aby czas emerytury pozwolił na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia pełnego optymizmu, dystansu i zadowolenia.

  • szef mundurowych żegna odchodzącego na emeryturę policjanta
  • szef mundurowych żegna odchodzącego na emeryturę policjanta
  • szef mundurowych żegna odchodzącego na emeryturę policjanta
Powrót na górę strony