Wiadomości

Podziękowania dla bytomskich policjantów za odnalezienie koparki

Data publikacji 15.07.2022

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu inspektora Andrzeja Brzozowskiego wpłynęły podziękowania od zarządu przedsiębiorstwa budowlanego dla policjantów z Wydziału Kryminalnego bytomskiej komendy. Dzięki szybkim i skutecznym działaniom, kryminalni odnaleźli skradzioną koparko-ładowarkę.

30 czerwca z terenu budowy przy ulicy Konstytucji skradziona została koparko-ładowarka. Pojazd był niezbędny przy wykonywanych pracach i jego kradzież okazała się dużym problemem dla firmy budowlanej. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego bytomskiej komendy. Podczas prowadzonego postępowania ustalili oni miejsce, w którym znajdowała się skradziona maszyna. Stróże prawa odnaleźli pojazd 7 lipca  przy ulicy Zabrzańskiej w Bytomiu i przekazali go właścicielowi. Zarząd firmy, za szybką i skuteczną pomoc w odzyskaniu skradzionej koparko-ładowarki, podziękował bytomskim policjantom, pisząc w liście „(…) W imieniu własnym oraz Przedsiębiorstwa Usług Budowlanych „Esbud” w Będzinie składamy na ręce Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu serdeczne podziękowania w szczególności funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego za szybką, skuteczną i profesjonalną pomoc w odzyskaniu skradzionej w dniu 30 czerwca bieżącego roku koparko-ładowarki Cat 432D. Nie ukrywamy, że dokonana kradzież wyżej wymienionego sprzętu w trakcie powierzonych nam inwestycji na terenie Bytomia z zakresu ciepłownictwa przysporzyła nam sporych trudności w organizacji robót. Dzięki Państwa skutecznej pracy i zaangażowaniu możemy ze spokojem podejść do realizacji kolejnych zadań. Do podziękowań dla Pana Komendanta oraz podległym Panu funkcjonariuszom dołączamy życzenia wytrwałości w realizacji codziennych zadań, oraz nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań(…)”.

W imieniu własnym oraz Przedsiębiorstwa Usług Budowlanych „Esbud” w Będzinie składamy na ręce Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu serdeczne podziękowania w szczególności funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego za szybką, skuteczną i profesjonalną pomoc w odzyskaniu skradzionej w dniu 30 czerwca bieżącego roku koparko-ładowarki Cat 432D. Nie ukrywamy, że dokonana kradzież wyżej wymienionego sprzętu w trakcie powierzonych nam inwestycji na terenie Bytomia z zakresu ciepłownictwa przysporzyła nam sporych trudności w organizacji robót. Dzięki Państwa skutecznej pracy i zaangażowaniu możemy ze spokojem podejść do realizacji kolejnych zadań, między innymi realizowanych przez PEC Bytom, czym choć w niewielkim stopniu możemy przyczynić się do poprawy jakości powietrza. Do podziękowań dla Pana Komendanta oraz podległym Panu funkcjonariuszom dołączamy życzenia wytrwałości w realizacji codziennych zadań oraz nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

Powrót na górę strony