Wiadomości

Komendant pogratulował awansu

Data publikacji 17.11.2023

Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Andrzej Brzozowski z okazji awansu na wyższy stopień policyjny podziękował młodszemu inspektorowi Michałowi Sokołowskiemu za służbę i zaangażowanie. Gratulacje złożył również Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu młodszy inspektor Damian Radziejowski. Do życzeń dołączyła się także kadra kierownicza bytomskiej komendy.

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu komendant miejski z okazji awansu na wyższy stopień policyjny, podziękował Pierwszemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu młodszemu inspektorowi Michałowi Sokołowskiemu za służbę i zaangażowanie. Inspektor Andrzej Brzozowski życzył również awansowanemu wielu dalszych sukcesów zawodowych oraz wręczył policjantowi pamiątkowe upominki. Awansu pogratulował również Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu młodszy inspektor Damian Radziejowski oraz uczestnicząca w spotkaniu kadra kierownicza bytomskiej komendy.

  • Na zdjęciu widzimy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu i jego zastępcę.
  • Zdjęcie przedstawia Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu i jego zastępców.
  • Na zdjęciu Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu gratuluje Pierwszemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu.
  • Na zdjęciu Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu trzyma statuetkę oraz kierownictwo bytomskiej komendy.
  • Na zdjęciu widzimy Pierwszego Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu wraz z kierownictwem bytomskiego garnizonu.
  • Na zdjęciu Komendant Miejski Policji w Bytomiu i Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu.
Powrót na górę strony