Jak unikać zagrożeń

Licealiści z „mundurówki” ostrzegają!

Każda osoba, która zostawi w samochodzie na widoku cenne przedmioty, naraża się na włamanie i kradzież. Jak najczęściej dochodzi do takich sytuacji, pokazali uczniowie klasy mundurowej w specjalnie przygotowanej inscenizacji. Film przygotowali wspólnie z bytomskimi policjantami.
Pierwszy w swoim życiu film profilaktyczny przygotowali Adam, Beata, Łukasz, Mateusz, Patrycja oraz Sandra – uczęszczający do klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu ZDZ w Katowicach. Licealiści brali już udział w akcjach policyjnych z naszą drogówką, a teraz postanowili pokazać, co spotkało nieuważną właścicielkę samochodu, która zapomina swojej torebki i wychodząc z auta, zostawia ją w widocznym miejscu.
 

Każdy kto wpuści do mieszkania nieznane osoby i pozostawi je bez kontaktu wzrokowego, naraża się na kradzież. Jak najczęściej dochodzi do takich sytuacji, pokazali uczniowie klasy mundurowej w specjalnie przygotowanej inscenizacji. Film przygotowali wspólnie z bytomskimi policjantami.
Kolejny w swoim życiu film profilaktyczny przygotowali Sandra, Beata, Łukasz, Mateusz, Paulina, uczęszczający do klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu ZDZ w Katowicach. Licealiści brali już udział w akcjach policyjnych z naszą drogówką, a teraz postanowili pokazać, co spotkało nieuważną lokatorkę, która pozostawiła obcą osobę bez opieki w mieszkaniu.


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.44 MB)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 6.15 MB)

Powrót na górę strony